POLICE PEWJF2204102
25% PDV uključeno
Dodatnih 10% popusta uz newsletter prijavu
Besplatna GLS dostava Besplatna GLS dostava
Moguće plaćanje na rate
visa maestro master card diners
Ovlašteno prodajno mjesto za POLICE u RH
Orginalno jamstvo 24 mjeseca
Dodaj u listu želja
Usporedi
Dostupnost: Dostupno - obično šaljemo isti dan
Proizvođač: POLICE
Model: PEWJF2204102
Tagovi: PolicePEWJF2204102NORWOODmuškiručnisatčeliksivi
POLICE PEWJF2204102
Muški ručni sat POLICE PEWJF2204102 kombinacija jednostavnosti i elegancije iz muške kolekcije POLICE MALAWI. Precizna izrada ovaj sat čini savršenim dodatkom za svakog sofisticiranog muškarca i jednim od najpopularnijih iz kolekcije POLICE MALAWI.. Sat je izrađen od nehrđajućeg čelika bezvremenskog kućišta sive boje  i brojčanika plave boje sa svjetlećim kazaljkama te pomoćnim brojčanicima koji prikazuju datumdan u tjednu, 12/24 format sata.  Fosforescentne kazaljke i fosforescentni srebrni indikatori kao pokazatelji sata. Remen od prave kože crne boje sa kopčom čini ovaj sat ugodnim za nošenje . Kućište sata širine je 45 mm dok ostale izvrsne karakteristike čine vodo otpornost do 50 m ( pogodno za kišu, vlagu, znoj , pranje ruku. ) Multifunkcionalan ( dan u tjednu, datum, 12/24 format sata , kronograf, centralna kazaljka za minutu, sekundu, vrijeme ). Odgovara zapešćima od 160 mm – 220 mm.  Jamstvo 2 godine kvalitete i originalnosti , Sigurna kupnja i besplatna dostava , Osiguran servis , Savjetovanje pri kupnji
Funkcije
Kolekcija MALAWI
Boja brojčanika Siva, Plava, Srebrna
Boja remena Crna
Materijal remena Koža
Boja kućišta Siva
Materijal kućišta Nehrđajući čelik
Promjer kućišta 45 mm